Meble łazienkowe drewnopodobne cechuje przede wszystkim nietuzinkowy wygląd, możliwość wykończenia, imitujący dowolnie wybrany gatunek drewna czy to naszego rodzimego, czy egzotycznego, celem nadania unikalnych cech aranżacjom. Jednak chcąc zastosować je jako szafkę łazienkową 100 cm pod umywalkę, trzeba zwrócić uwagę na pewne detale produkcyjne.

Meble łazienkowe drewnopodobne w łazience w stylu skandynawskim

Chcąc zastosować meble łazienkowe drewnopodobne do aranżacji wnętrz trzeba przede wszystkim dopilnować ich odpowiedniego wykończenia. Te dedykowane pomieszczeniom narażonym na duże wahania temperatury, kontakt z wodą z wysokim poziomem wilgoci są, dokładnie wyfrezowane i dodatkowo zabezpieczone dekoracyjną folią tak jak szafka łazienkowa 100 cm na umywalkę marki Gante. Styl skandynawski cechuje się z jednej strony prostotą formy, otwartą przestrzenią, a z drugiej zaś dopuszcza delikatne zdobienia w postaci gustownie zestawionych uchwytów połączonych z delikatnym tłoczeniem frontów mebli łazienkowych drewnopodobnych. Na ścianach i w akcesoriach łazienkowych przeplatają się biel z jasnymi odcieniami szarości.

Biała szafka łazienkowa 100 cm na umywalkę — zalety umywalki nablatowej

Tradycyjna szafka łazienkowa 100 cm chowa umywalkę w swej konstrukcji, coraz częściej spotykane są w aranżacjach serie mebli łazienkowych drewnopodobnych, w których punktem centralnym stylizacji staje się umywalka, a dokładniej szafka nablatowa. To dzięki niej łazienka będzie estetyczna, elegancka, a dzięki szufladom będzie królował w niej porządek. W przypadku szafki łazienkowej 100 cm – nablatowej można albo dobrać do niej dowolny kształt umywalki, albo zakupić szafkę w zestawie z umywalką. Ukrycie syfonu w zabudowie ściany pozwala całą przestrzeń pod nią przeznaczyć na własne cele. Nowoczesne meble łazienkowe drewnopodobne łączą funkcjonalność z nowoczesnością.

Polecane Artykuły