Czarna bateria Rea to coraz częściej wybierany rodzaj baterii. Dzieje się tak ze względu na jej elegancki i ponadczasowy charakter, swego rodzaju wyjątkowość, jaką wprowadza do wnętrza. Jak wykorzystać czerń w łazience?

Bateria na wannę — jaka powinna być dobra bateria wielootworowa?

W przypadku czarnej baterii na wannę warto do nowoczesnego wnętrza dobrać baterię na wannę. Oba rozwiązania w postaci baterii nawannowej oraz baterii Rea, cechują się wysoką trwałością i funkcjonalnością. Wszystko za sprawą technologii ich produkcji i zastosowanych materiałów. Bateria Rea oraz bateria na wannę w kolorze czarnym zostały odlane z mosiądzu i w procesie eletroplatingu równo pokryte czarnym, matowym kolorem, który nie odpryskuje nie wyciera się — jest trwały i tak samo zachwycający w pierwszym dniu, jak również po latach częstego użytkowania. Sprawdzona technika produkcji gwarantuje bezawaryjne jej działanie przez lata.

Jakie ściany pasują do matowej czarnej baterii Rea?

Bateria Rea jest jednocześnie praktyczna, funkcjonalna i pełni funkcję ozdobną czy to umywalki, wanny, a także kuchni. Można zestawić ją z czarno-białymi dodatkami, a także szarością ścian, meblami w kolorze naturalnego drewna i odpowiednimi kontrastowymi dodatkami. W przypadku baterii na wannę można pomyśleć o pojemnikach na mydło, szampon, czy też wieszakach, czy bibelotach łazienkowych w kolorach złota, głębokiej zieleni, wspomnianej bieli, ale również czerwieni.

Bateria Rea w czarnym kolorze będzie idealni kontrastować z ceglastymi ścianami, stalowym kolorem na wybranej ścianie. Ważne w przypadku gdy wybór padnie na czarną armaturę nie wprowadzać zbyt wielu kontrastów, wystarczy jeden kolor bazowy, do tego drugi uzupełniający i kontrastowe dodatki utrzymane w jednej wybranej tonacji. Czarna bateria Rea to idealne wykończenie wnętrz utrzymanych w stylu skandynawskim, glamour, loftowym, czy też klasycznym.

Polecane Artykuły