Małe łazienki to wyzwanie do projektantów. Organizując strefę kąpieli wielu aranżerów zaleca w niewielkich pomieszczeniach montaż kabin kwadratowych 80 cm. Celem maksymalnego zagospodarowania wolnej przestrzeni dobrze jest zaopatrzyć natrysk w rozwiązania drzwiowe zajmujące najmniej miejsca, jak drzwi do kabiny prysznicowej 80 cm.

Dlaczego warto postawić na kabiny kwadratowe w małej łazience?

Dobrze dobrane sprzęty i asortyment łazienkowy pozwoli na kompromis między komfortem przebywania w łazience a jej funkcjonalnością. Decydując się na kabiny kwadratowe, śmiało można zagospodarować róg pomieszczenia, co sprawi, że rozwiążemy z jednej strony problem jak wykorzystać narożniki w małych pomieszczeniach, z drugiej strony promień 80 cm w kabinach kwadratowych jest na tyle duży, że pozwala na swobodne z nich skorzystanie. Instalując natrysk w rogu można dodatkowo zyskać przestrzeń użytkową a drzwi do kabiny prysznicowej 80 dobrane pod względem wykończenia przeszkleń mogą optycznie powiększyć łazienkę. Natryski przyścienne są funkcjonalne, eleganckie i uniwersalne. Dobrze komponują się przy wykończeniu pomieszczenia zarówno w stylu klasycznym, jak i nowoczesnym.

Zalety drzwi do kabiny prysznicowej 80 składanej

Drzwi do kabiny prysznicowej 80 składane z jednej strony zapewniają szerokie wejście, z drugiej strony gwarantują szczelność połączeń poszczególnych paneli, dzięki czemu chronią łazienkę przed zalaniem. W połączeniu z kabiną kwadratową stanowią idealne wykończenie strefy kąpiel i w małych łazienkach. Składana ścianka w drzwiach do kabiny prysznicowej 80 idealnie wpasowuje się we wnęki, dlatego będąc właścicielem małej łazienki o nieregularnym kształcie, warto przyjrzeć się pomieszczeniu i próbie wydzielenia przestrzeni na montaż natrysku typu walk-in lub też kabiny kwadratowej w rogu a samą wnękę spróbować wykorzystać pod zabudowę pralki, szafek i półek na różnego rodzaju drobiazgi łazienkowe.

Polecane Artykuły