Bateria wodospadowa to niecodzienne rozwiązanie spotykane w łazienkach urządzonych w stylu nowoczesnym oraz tych wykończonych w stylu SPA. Woda spływająca wodospadowo to idealne uzupełnienie wnętrz retro i natural. Najczęściej jest to rozwiązanie, które spotykane jest w wannie 180 z baterią nawannową 3-otworową. Jakie są zalety baterii wielootworowych?

Zalety baterii wodospadowej 3-otworowej

Bateria wodospadowa 3-otworowa do wanny 180 to rozwiązanie, które wpisuje się obecne trendy wnętrzarskie. Solidne wykonanie z najtrwalszych materiałów na rynku ze stali nierdzewnej gwarantuje długoletnie użytkowanie bez strachu o osady czy kamień. Wanna 180 wyposażona w baterię wielootworową zaskakuje nietuzinkową formą. Choć ich montaż jest trudniejszy, efekt wart jest zachodu. Można je zainstalować zarówno jako rozwiązania bateria wodospadowa nawannowa, jak i w systemie specjalnych półek, podestach zamontowanych tuż przy wannie 180.

Sama słuchawka wodospadowa z mieszaczem ma poręczny uchwyt do regulacji temperatury wody i przełącznik sterujący wyjściem wody. Takie rozwiązanie pozwala wybierać sposób wykorzystania baterii wodospadowej: wylewka a słuchawka. Przepiękna polerowana stal ciekawy kształt sprawiają, że strumień wody przypomina prawdziwy wodospad, przywołujący wspomnienia górskich spacerów. To idealne uzupełnienie kąpieli wyciszających w otoczeniu muzyki relaksacyjnej i aromaterapii.

Dlaczego warto wybrać wannę 180 cm?

Aranżując łazienkę w stylu SPA, czy też klasycznym, jedną z podstawowych celów jest stworzenie wnętrza estetycznie wykończonego i funkcjonalnego, Wybierając wannę 180 cm oraz niecodzienne jej wykończenie w postaci baterii wodospadowej można zarówno czerpać rozkosz z kąpieli, jak i cieszyć się dodatkowymi doznaniami wizualno-akustycznymi. Chowany w specjalnym zbiorniku przewód słuchawki zapewnia nieskazitelną czystość samej wanny u jej najbliższego otoczenia.

Polecane Artykuły